На нашому сайті Ви можете здійснити замовлення в будь-який час доби.

ОПЛАТА здійснюється будь-яким зручним для Вас способом:

  • передоплата на карту ПриватБанку;
  • оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти - накладений платіж (вартість накладеного платежу сплачує покупець відповідно до тарифів Нової Пошти);
  • оплата кур'єру Нової Пошти (при адресній доставці);
  • безготівкова оплата (без ПДВ).

 

ДОСТАВКА здійснюється наступними способами:

  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при сумі замовлення від 1000 грн;
  • відправка замовлень здійснюється з понеділка по суботу включно, транспортною компанією Нова Пошта в будь-яку точку України. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізника. Оплату за доставку здійснює Покупець.
  • кур'єрська доставка Нової Пошти (оплату за доставку здійснює Покупець відповідно до тарифів перевізника);
  • замовлення, зроблені в неділю і святкові дні, будуть відправлені в перший робочий день;
  • вартість доставки, а також витрати по переказу грошових коштів при оплаті накладеним платежем оплачується Покупцем при отриманні замовлення згідно з тарифами перевізника; 
  • регіони доставки: Україна;

Відправка замовлення здійснюється протягом 1 дня з моменту отримання грошових коштів або в той же день / на наступний після розміщення замовлення при оплаті накладеним платежем. При отриманні товару ОБОВ'ЯЗКОВО перевіряйте наявність всього замовлення, його зовнішній вигляд і цілісність. У разі неповної комплектації замовлення або пошкодження товару - необхідно відмовитися від замовлення і оплати, а також ОБОВ'ЯЗКОВО скласти акт на території перевізника. При виникненні даної ситуації необхідно повідомити про це за тел: (066) 084-85-25, (096) 536-35-15, (063) 133-78-15.

Нагадуємо, що при доставці на відділення транспортної компанії, замовлення зберігається на складі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад!

Обмін і повернення товару:

Обмін і повернення товару виконується відповідно до Законодавства України. Покупець може здійснити повернення товару протягом 14-ти календарних днів з дня здійснення покупки. Для того, щоб повернути товар, він повинен бути без слідів використання. Перед відправкою товар потрібно упакувати в оригінальну упаковку (ту в якій його отримали). Доставку сплачує відправник (покупець). Після того як товар буде відправлений, необхідно повідомити номер товарно-транспортної накладної.

Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з Вами в робочий час магазину для уточнення і підтвердження деталей і даних по відправці.