Чи підходить керамічний посуд для мікрохвильовки? Мікрохвильова піч служить господаркам для швидкого приготування смачних страв, розморожування продуктів і підігріву їжі, забезпечує комфорт і економію часу, що важливо для сучасних людей. Деякі не можуть уявити собі кухню, без такого обладнання. Обзавелися новою СВЧ піччю, але не знаєте, як нею правильно користуватися? Вивчіть інструкцію: там буде сказано, що не будь-який посуд підійде для мікрохвильовки. Металева, пластикова, скляні тарілки з «фольгованих» малюнками, кришталеві салатниці не підходять для розігрівання в СВЧ. Нехтування правилами може призвести до займання або поломки приладу. А ось керамічний посуд в мікрохвильовці дуже добре себе почуває.

Для такої печі підійдуть ємності з міцними товстими стінками. Але навіть не всі глиняні вироби можна ставити для приготування в такому електронному апараті. Переконайтеся, що на посуді немає пошкоджень або відколів перед використанням. Якщо є мікротріщини, то краще використовувати плавний розігрів.

Ставити керамічний посуд в мікрохвильовку можна тільки в тому випадку, якщо він пройшов якісну процедуру обсушивания, випалу і покриття глазур'ю з усіх боків. Коли всі технології дотримані, судини стають міцними і здатними витримувати високі температури. Саме такі предмети побуту ви можете придбати в нашому магазині. Радимо не мити керамічні вироби в холодній воді відразу після приготування: можуть піти тріщини. Різких перепадів температури глиняний посуд не любить.

Красиві набори керамічного посуду для мікрохвильовки можна замовити в інтернет-магазині «Своє Краще», де представлена ​​продукція українського виробника за доступними цінами. Кожен виріб - це ручна робота майстра з гончарної справи і художника. Керамічні тарілки, чашки, салатниці, вази, турки, серветниці або чайники зроблені з любов'ю, старанно і акуратно, все малюнки ретельно промальовані, виконані яскравими якісними фарбами, деталізовані.

В якості подарунка можна підібрати сувенір у вигляді годинника, цукерниці або керамічної фігурки. Але з точки зору повсякденного використання, більш практичні - елементи посуду: чашки, блюдця, куманці тощо. Особливо сподобаються іноземцям такі вироби з української розписом як пам'ятна річ про країну. Будь-який посуд, будь то тарілка або куманець, буде мати гарний вигляд на кухні або в кафе і служити прикрасою інтер'єру. Дизайн посуду з орнаментами в українському стилі створить теплу атмосферу за столом. Оформлення різне: можна вибрати посуд із зображенням тварин, з рослинними, фруктовими мотивами, малюнками, присвяченими до свят, і, звичайно ж, з українською символікою (козаки, рушники, хатки, стрічки, колоски і калина).

 

Поради для використання керамічного посуду в мікрохвильовій печі:

  • Користуйтеся прихватками, коли виймаєте з печі готову страву, адже глина дуже нагрівається і є ризик обпектися,
  • Ставте посуд так, щоб він не торкався стінок СВЧ-печі.
  • Вибирайте ємності без малюнків золотистої або сріблястою фарбою (їжа погано нагрівається). Фарби, якими намальовані ці візерунки, можуть бути металізовані і при готуванні в печі починають іскрити.
  • Заборонено підігрівати і готувати в герметично закритому посуді (пар повинен виходити).
  • Зручніше користуватися круглим посудом для випікання.

Тарілки і чашки з кераміки та глини можна використовувати навіть для маленьких дітей, адже глина - абсолютно нешкідливий, екологічно чистий матеріал. При нагріванні посуд не виділяє в їжу або напої небезпечні для здоров'я речовини.

У нашому магазині можна купити керамічний посуд за самими прийнятними цінами в Україні. Ми дбаємо про клієнтів, тому доставка буде своєчасна, а оформити замовлення можна в будь-який зручний для вас час. До того ж діють знижки та акції. Дзвоніть за телефонами або пишіть на електронну пошту, і консультанти підкажуть, який товар можна придбати за вигідною ціною. Готуйте з задоволенням і любов'ю (тільки в хорошому настрої), їжте із задоволенням!