Ми доволі часто міркуємо над тим як подякувати близькій нам людини, другу, колезі на роботі або просто знайомому, не прив'язуючись до особливих дат календаря, а просто тому що хочемо проявити знак уваги, поваги і цінності. Написані слова подяки завжди приємно читати або чути, а якщо цей текст красиво оформити в дерев'яній листівці ручної роботи, слова набудуть більш високу значимість і особливий сенс.

Саме для вирішення цієї задачі, ми розробили листівки із дерева, які можна підібрати виходячи з приводу за різними тематиками і призначенням:

Листівки з дерева бувають різних форм, розмірів, способів розкриття та розміщення на поверхні. Наприклад, дерев'яна листівка "квіти у вазі" з класичним способом розкриття може трансформуватися в зростаючий букет красивих квітів на вашому столі, а листівку-фоторамку можна доповнити фотографією улюбленого і дорогого людини.

З якого матеріалу зроблені ці сувеніри?

Ми піклуємося про кожного нашого клієнта, тому матеріали у нас виключно природного походження, отже, шкоди для здоров'я немає і бути не може. Крім вашого самопочуття, ми бережемо і навколишнє середовище, адже фанера зроблена з відновлюваного ресурсу - деревини. Тому ви можете купити дерев'яну листівку з хорошими побажаннями і не хвилюватися про шкоду природі або близькій людині.

Переваги дерев'яних листівок

Листівка з дерева для привітань є одним з кращих способів висловити найщиріші побажання людині, яка вам дорога. Більшість людей звикли до однакових і звичайних речей, які часто обирають в якості основного подарунка або сувеніра. Такі речі, чесно кажучи, нудні і вже нікого ними не здивуєш.

Обрати листівки з дерева варто з кількох причин:

  • це підкреслить вашу оігінальность і хороший смак;
  • вони довговічні;
  • доступні ціни.

Улюбленим людям хочеться дарувати особливі речі, і дерев'яні листівки від компанії «Своє Краще» якраз відносяться до таких речей, які неодмінно залишать в серці людини найкращі, найтепліші спогади про свято. Купивши наші українські сувеніри, ви точно вгадаєте з подарунком!