Дякуємо Вам за проявлений інтерес до діяльності компанії «Своє Краще»!

Ідея створення проекту виникла в результаті практичних досліджень ринку сувенірної продукції, товарів для дому та товарів що символізують нашу прекрасну Країну. Одного разу перед керівником проекту виникла задача підібрати подарунковий набір з національних сувенірів виключно українських виробників для відправки за кордон своїм близьким і їх дітям. В процесі пошуку виявилося, що такі товари є, але часто власники торгових точок і інтернет-магазинів вважають їх не популярними і «ховають» або відставляють на задній план вважаючи за краще продавати китайські товари. Звичайно, такий підхід до національних виробників та їх продукції нас дуже засмутив. Ми також звернули увагу що більшість наших виробників зовсім не займаються просуванням своїх виробів. У деяких немає навіть контактного номера телефону на сайті, та й сам сайт не розкриває ідею і цілі виробника.

        В результаті об'єктивної оцінки ринку ми переконалися в розмаїтті і оригінальності товарів, вироблених українськими компаніями, про які нічого не відомо більшості нашого оточення, і як виявилося і всій Країні. Розуміючи, що географічно й ідеологічно регіон нашого проживання має дуже різні погляди і ставлення до національної символіки і традицій, ми усвідомлено приймаємо рішення, і в 2015 році відкриваємо наш перший роздрібний магазин під торговою маркою «Своє Краще» в ТЦ «Амстор» м.Запоріжжя .

     Через деякий час ми переконалися, що магазин стає популярним і особливим місцем для наших однодумців. Від багатьох наших постійних клієнтів ми часто чуємо заклики до розвитку географії покриття наших магазинів в рамках Запоріжжя та інших міст України, тому що деякі клієнти відвідували нас з далеких районів та інших міст.

      Щоб врахувати всі побажання наших шанованих і дорогих клієнтів, а також розуміючи тенденції розвитку можливостей інтернет технологій і ринку e-commerce, в 2017 році ми запускаємо Інтернет-магазин «svoekolo», і тепер активно працюємо над популяризацією національних товарів в рамках всієї нашої прекрасної Країни .

       Головний принцип компанії «Своє Краще» - пропонувати і робити впізнаваними товари виключно українських компаній виробників, майстрів, художників, і просто співвітчизників, які докладаючи максимальних зусиль, і творчий підхід, створюють по-справжньому якісні товари, що не мають аналогів, тому що багато з представлених виробів виготовляються вручну! Кожна одиниця представленого на нашому майданчику товару, проходить ретельний аналіз на відповідність стандартам якості, унікальності та широкого інтересу клієнтів, а також відсутність дефектів. Особливістю нашого проекту є те що, в рамках пакету послуг компанії, ми надаємо можливість індивідуального замовлення на виготовлення ексклюзивного товару з кераміки, дерева і текстилю за Вашими ескізами та побажаннями. Терміни виготовлення і деталі замовлення уточнюйте будь ласка у менеджерів.

        Ми не перестаємо активно працювати над розвитком проекту і поліпшенням нашого сервісу. Якщо у Вас виникнуть будь-які побажання або зауваження, будемо дуже раді конструктивним ідеям.

Дякуємо Вам за довіру і підтримку, ми дуже любимо те що робимо і віримо в проект «Своє Краще», а Ви нас завжди надихаєте і допомагаєте розвиватися!